menusearch
nedayekatul.ir

نشست خبری فرمانده انتظامی شهرستان علی آباد کتول با اصحاب رسانه

جستجو
۱۴۰۲/۳/۱ دوشنبه
(0)
(0)
نشست خبری فرمانده انتظامی شهرستان علی آباد کتول با اصحاب رسانه
نشست خبری فرمانده انتظامی شهرستان علی آباد کتول با اصحاب رسانه

به گزارش ندای ندای کتول، نشست سرهنگ حسین نوروزی فرمانده انتظامی شهرستان علی آباد کتول با اصحاب رسانه صبح امروز در دفتر فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار شد.

سرهنگ نوروزی در این جلسه ضمن قدردانی از اصحاب رسانه در انتشار به موقع و آگاهی بخشی در خصوص رویدادها و وقایع جامعه گفت: شفاف سازی و تنویر افکار عمومی از رسالت های مقدس خبرنگاران است.

نوروزی همچنین در انتشار اخبار خواستار حفظ شان و آبروی مردم شد و گفت: آگاه سازی افکار عمومی باید توام با حفظ شانیت و جایگاه مردم باشد و باید از انتشار اخبار کذب که باعث تشویش افکار عمومی می‌شود، پرهیز شود.

 

در ادامه سرهنگ نوروزی به ارائه گزارشی از میزان کشفیات و دستگیری های متخلفان پرداخت و بیان داشت: در دو ماهه نخست سال جاری در کشف موارد قاچاق، رفع تصرف از اراضی ملی، کشف مواد مخدر و دستگیری متخلفان و مجرمان موفقیت های گسترده ای داشتیم و تلاش های شبانه های تیم های عملیاتی و پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی قطعاً خواب را از بر هم زنندگان نظم و امنیت جامعه خواهد ربود.

فرمانده انتظامی شهرستان در خصوص رعایت قوانین اجتماعی و اخلاقی در سطح جامعه یادآور شد: وظیفه پلیس اجرای قانون در سطح جامعه است و امیدواریم با فرهنگ سازی و توجه به هنجارهای جامعه اسلامی شاهد بی اخلاقی و رفتارهای دور از شان برخی افراد در جامعه نباشیم.

 

سرهنگ برزگر رئیس پلیس راهنمایی شهرستان نیز در این جلسه ضمن انتقاد از عدم رعایت اصول و قوانین شهر سازی و ساخت سازه های بلند مرتبه بدون در نظر گرفتن جای پارک خودرو ها و حریم ترافیکی شهر گفت: در حال حاضر کمبود جای پارک به یک معضل عمده در شهر تبدیل شده است و باید چاره ای اساسی برای آن اندیشیده شود و در ساخت و ساز ها به ویژه ساختمان های تجاری مسئله پارکینگ با جدیت پیگیری شود. با این حال پلیس برای ایجاد ترافیک روان در شهر بر اجرای قانون مصر است و امیدواریم با اصلاح زیرساخت های شهری و نصب دوربین های نظارتی میزان تخلفات راهنمایی و رانندگی و به تبع آن حوادث رانندگی به حداقل برسد.

 

وی در ادامه افزود: در سال گذشته بر اساس پیشنهاد راهنمایی و رانندگی و تصویب در شورای ترافیک شهر، بلوار و جداکننده راه در محدوده چهار راه قصر تا خیابان منوچهری اجرایی شد و تصادفات در این محدوده به صفر رسید.
امید واریم مردم نیز با رعایت قوانین و همکاری با پلیس در کاهش سوانح ترافیکی و داشتن ترافیک روان در شهر سهیم باشند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
بستن
دیگر باز نشو!